...
machine learning

Jako Code One pogłębiamy swoją wiedzę w zakresie Machine Learningu. Wykorzystujemy go do tworzenia dla naszych klientów innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zwiększają wydajność pracy i pozwalają na rozbudowanie oferty. Współpracujemy m.in. z firmami z branży medycznej, spożywczej i inżynieryjnej, wdrażając u nich nasze sieci eksperckie i neuronowe.

Czym jest Machine Learning?

Machine Learning to nic innego jak działanie z zakresu AI (sztucznej inteligencji). W ramach niego wdrażane są strategie uczenia maszynowego komputerów, które otrzymują zbiory określonych danych i na tej podstawie zdobywają doświadczenie. Uczenie maszynowe polega na znajdowaniu i identyfikowaniu wzorców zachowań, a także korelacji, która występuje pomiędzy wybranymi danymi w zbiorze. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie komputerowej analizy i podjęcie właściwej decyzji przez urządzenie. Im większy zasób danych i lepszy do nich dostęp, tym lepsze efekty strategii Machine Learning. Zakres wykorzystania rozwiązań opartych o Machine Learning jest obecnie bardzo szeroki. Z powodzeniem można wykorzystywać go w wielu branżach.

Jak wykorzystujemy Machine Learning?

Specjalizujemy się w tworzeniu sieci eksperckich i neuronowych opartych o Machine Learning. W naszej pracy wykorzystujemy technologię informatyczną o wielu parametrach nieliniowych, dzięki czemu możemy zająć się rozwiązywaniem problemów medycznych i okołomeczynych. Wspieramy także projekty inżynieryjne, a także współpracujemy z branżą FMCG. Nasze innowacyjne rozwiązanie wykorzystuje się m.in. do analizy wizualnej i rozpoznania poszczególnych produktów oraz w działaniach marketingowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie innowacyjnych technologii informatycznych. W portfolio posiadamy rozbudowane sieci eksperckie i neuronowe, które powstały na zlecenie wymagających klientów. Stale doskonalimy swoje umiejętności i poszerzamy wiedzę w zakresie Machine Learningu, aby móc dostarczyć Państwu najwyższej jakości usługi szyte na miarę.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu przygotowania dla Państwa propozycji rozwiązania opartego o Machine Learning. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Po zebraniu informacji będziemy w stanie przedstawić wiarygodną wycenę oraz harmonogram współpracy.