...

Nasze usługi

Szybka i sprawna pomoc

Awarie komputera lub sprzętu zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Taki incydent może zatrzymać całą firmę i żaden przedsiębiorca nie chce znaleźć się powyższej sytuacji. Aby temu zaradzić, nie ma lepszego rozwiązania niż wykorzystanie wsparcia komputerowego. Nazywana pomocą informatyczną, usługa ta pozwala zapewnić ciągłość i trwałość działalności zawodowej, niezależnie od pory dnia. W Code-One oferujemy to profesjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców.

Oferta Code-One Obejmuje:

  Kompletny i nieograniczony pakiet serwisowy IT,
  Pomoc 24/7 fizyczne lub zdalnie za pomocą oprogramowania AnyDesk,
  Nadzór nad infrastrukturą IT i administracje sieciowe i serwerowe,
  Infolinia w zakresie pomocy i dedykowany zespół ekspertów,
  Dostawa sprzętu informatycznego i urządzeń drukujących na terytorium aglomeracji śląskiej,
  Możliwość fizycznej interwencje fachowca na terenie Śląska (Katowice, Gliwice, Zabrze, Częstochowa oraz okoliczne miejscowości),
  Porady i dalsze działania naszych wyspecjalizowanych pracowników.

Profesjonalna usługa pomocy informatycznej pozwala na skorzystanie z szeregu usług związanych z utrzymaniem IT. Dotyczy to wszystkich urządzeń: komputerów stacjonarnych, laptopów, sprzętów mobilnych i profesjonalnego oprogramowania.

Dzięki niezawodnym rozwiązaniom (narzędzia, sprzęt, oprogramowanie) w Code-One przeciwdziałamy problemom związanym z systemem informatycznym i zapewniamy prawidłową pracę IT w firmach i przedsiębiorstwach.

Jak Wygląda Realizacja Wsparcia Informatycznego w Code-One?

Z firmą specjalizującą się w pomocy informatycznej przedsiębiorcy zwykle kontaktują się w przypadku incydentu związanego z oprogramowaniem komputerowym lub sprzętem IT. Rolą Code-One jest pomaganie biznesmenom w jak najszybszym powrocie do ciągłości pracy. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawne dostarczenie brakującego sprzętu komputerowego lub urządzeń drukujących. 

Metodologia Działania Specjalistów Code-One w Zakresie Pomocy Informatycznej

  Odbieramy telefony z prośbami o pomoc techniczną,
  Przeprowadzamy wstępną diagnostykę zdalnie lub na miejscu,
  Opracowujemy procedurę likwidacji awarii,
  Doradzamy i proponujemy rozwiązania zapewniające naprawcze i zapobiegawcze utrzymanie narzędzi informatycznych,
  Szkolimy pracowników firmy w zakresie korzystania z różnych narzędzi IT,
  Pomagamy użytkownikom opanować nowe technologie i nowy sprzęt IT.
Nasza szybka, profesjonalna i dopasowana do potrzeb interwencja jest możliwa dzięki opanowaniu wielu umiejętności technicznych przez zespoły interwencyjne. Obejmuje to między innymi umiejętność dostosowania się do nowych technologii w celu wdrażania działań korygujących i prewencyjnych, a także rozwiązywania incydentów. Dzięki wsparciu Code-One przedsiębiorcy mogą wznowić swoją działalność z całkowitym spokojem, bez obawy o naruszenie ciągłości pracy. Nasza oferta dotyczy aglomeracji śląskiej i takich miast jak Katowice, Gliwice, Tychy, Częstochowa, Zabrze, Ruda Śląska i okolice. Nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji, aby fizycznie pojawić się w miejscu awarii i rozwiązań problem od ręki. Zgłoszenia spoza okręgu śląskiego rozwiązujemy zdalnie przy pomocy oprogramowania AnyDesk, które umożliwia zdalne łączenie komputerów za pomocą Internetu. Code-One zaspokaja potrzeby przedsiębiorstw w krótkim, średnim i długim okresie w zakresie optymalnych systemów i sieci komputerowych. Dzięki naszym zasobom ludzkim i wiedzy technicznej spełniamy wymagania klientów. I to wszystko dzięki zastosowaniu sprawdzonej metodologii. Nasza oferta oferuje również edukowanie pracowników w zakresie obsługi sprzętu IT. Skontaktuj się z Code-One aby uzyskać więcej informacji.